Yeni iş Fikirleri 2019 (Evlere İş Veren Firmalar)

Yeni iş Fikirleri 2019 (Evlere İş Veren Firmalar)
Sponsor Reklamlar

Etiketleme işi, ek iş yaparak gelir elde etmek isteyenler için oldukça ideal bir iş. Herkesin yapabileceği türden bir iş olmasıyla da oldukça cazip. Fakat ev hanımları tarafından daha çok tercih edilmekte. Bu işe hemen yarın başlamanız dahi mümkün. Fakat öncelikle, evlere etiket işi veren yerler ile irtibata geçmeniz gerekmekte. Bu yerler ile anlaşma sağlayarak, 1000 etiketlemeden 10 TL gibi kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Evde iş imkanı

ÖNEMLİ BİLGİ OKUYUN: İş başvuruları için lütfen aşağıda bulunan yorum bölümünde başvurularınızı numaranız ile birlikte yapınız.

Anlaşma yapacağınız firmalar, size etiketleme yapmak için gerekli malzemeleri de sunmaktadırla

Sponsor Reklamlar

Kosgeb üzerinden hibe kredi veya nakit para almak isteyenler, kesinlikle yeni fikirleri bulmak zorunda. Girişimcilik sertifikası alanlar kosgebe verecekleri proje örneklerinde açacakları işin her türlü detayını sunmak zorunda. 2019 yılı yeni fikirleriaramak veya bulmak isteyenler aşağıdaki kısımlara bakarak bulundukları yerlerde para kazandıran iş fikirleri sayesinde işyerlerini açabilirler.

Yeni İş Fikirleri

Bugün sizlere para kazandıran ve kar marjı yüksek olan bir iş fikirlerini sunarak, bu alanda ilk olabilirsiniz. Yaz aylarında sineklik olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında. Sineklik yaparak para kazanmak mümkün. Tabi sineklik yapma aşamasında sizlerin devreye girmesi kar marjını daha da artıracaktır. İnsanlar hazıra para kazanma derdinde oldukları için bu gibi basit işleri de başkasına yaptırmakta. Ancak sineklik profilini, sineklik filesini alarak %400 oranında para kazanmak mümkün. Bir sineklik yapma maliyeti pencereler dahil 8/9 TL arasında. Bunun satışı ise küçük kentlerde 25 TL, büyük kentlerde 40 TL olmakta. Bir dairede en az 5 sineklik siparişi alınabilir.

Sponsor Reklamlar

Sineklik yapma aşamasında seyyar sineklik yaparak para kazanmak mümkün. Bu aşamada sizlerin bir tane pikap alarak daireleri dolaşmanız gündelik bazda 1000 TL kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

İş Fikirleri 2019

Toptancılık yaparak para kazanmak ülkemizde çok ideal meslekler arasında. Ürünleri toptan alarak parça başı bunları satmak kar marjını artırmaktadır. Genelde ülkemizde pimapen ve mobilya sektörü para getirisi bakımından yüksektir. Mobilya derken mdf toptan kalıp şeklinde alıp, bir iki ay bekletip zam geldiğinde genelde geliyor bunları toptancısına satarak parayı katlamak mümkün.

Evde iş Yapma

Diğer bir iş fikirleri ise alüminyum alıp bekletip satmak zira bu sektörde zamlar hemen her ay olmakla beraber getiri bakımından ideal düzeydedir. Profil en fazla tercih edilenler arasında olsa da alüminyum işleme makineleri de getiri bakımından iyi bir kazancı bulunur. Sizler gelen siparişleri teslim ederek bu alanda başarılı bir adım atmış olacaksınız. Zaten kosgebinde aradığı özellikler bunlar yani kosgeb sizlere diyor ki, üreten kişilere bizler hibe veriyoruz. Yeter ki sizler üretin ve devamını getirin. Bildiğiniz gibi kosgeb kredilerinde 2 türlü kredi türü bulunur. Bunlar hibe yani karşılıksız para olup, diğeri de faizsiz kredi olarak sizlere sunmasıdır.

Para Kazandıran İş Fikirleri

Yeni iş Fikirleri 2019
Yeni iş Fikirleri 2019

Normal para kazanmak isteyenler ise belirli iş karşılığında para kazanabilirler. Bunların başında makale yazarak para kazanmak söz konusu. Ortalama kendi ajansımız dahi her ay binlerce TL şahıslara ödeme yapmaktadır. Sizlerde iş arıyor ve makale yazarak para kazanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Verilen ücretler ise sabit olmakta nedeni de hak yememek için. Ortalama 100 kelime başına bizlerin verdiği ücret 1 TL ve 500 kelimelik makale yazan birine 5 TL ödemekteyiz. Sizler günde 10 makale yazarsanız 50 TL kazanmış olacaksınız. Ödemeler ise anlık yapılıyor ve banka hesabınıza kesintisiz bir şekilde aktarılıyor. Makale yazmak isteyenler [email protected] dan email ile ulaşabilirler. Makale taleplerinde şartımız

 • Verilen başlıklar ile alakalı olacak
 • Makale %100 özgün olacak
 • Kopya makalelerin ödemeleri yapılmaz.

Para kazandıran bir diğer sektör ise pul biberi alıp satmak. Bildiğiniz gibi batıda büyük kentlerde baharat malzemeleri çok pahalı. Oysa ki memlekette toptancıdan alarak buralarda satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kaçak çay, pul biber vb. ürünler hakkında da bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Pul biberin en kaliteli markaları arasında sülüyman çavuşoğlu geliyor bunun kilosu bizde 16 TL ve 10 kg. luk çuvallarda geliyor. Kargo siz karşılamak ile beraber 10 kg fiyatı 160 TL olmakta. Sizler ise oralarda kilosunu 20/25 TL aralığında satarak hızlıca parayı kazanabilirsiniz. İrtibat 0506 946 50 75

Para Kazandıran Yeni İş Fikirleri

Ülkemizde para kazanma konusu ciddi merak edilenler arasında. Var olan parasını yatırım yaparak para kazanmak isteyenlere bakınca, aşağıdaki iş fikirleri sizlere ilham olabilir.

 • Döviz bürosu açmak
 • Altın alıp satmak
 • Kağıt üzerinde olmayan emlakçılık yapmak
 • Araba alım satımı yapmak
 • Toptan ürün tedarikçisi
 • Profil alıp satmak
 • Hırdavat ürün toptancısı
 • Çakmak alıp satmak
 • Akbil bayiliği
 • Spor toto bayiliği
 • İddaa bayiliği

Evlere Etiket İşi Veren Yerler

Ev hanımlarına yönelik olan işler azımsanamayacak kadar fazla.Bunlardan yeni yeni gün yüzüne çıkan işlerden biri de “etiketleme işi“.

Evlere Etiket İşi Veren Firmalar

Etiketleme: bir ürünün cinsini,özelliklerini gösteren bilgilerin ürüne monte edilmesi işlemine denir.
En çok bilindik etiketler şunlardır: giysi etiketleri, gıda etiketleri, yatak etiketi, barkod etiketi vb. Bizim üzerinde durduğumuz ise özellikle penye etiketi, nikah şekeri etiketi gibi etiketlerdir.

Etiket Firmaları

Bu firmalar ile bir bağlantımız yoktur. Etiket firmaları iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

PİAFF NETWORKING

( Networking sistemi ile ek gelir imkanı sağlıyor web sitesi için )

Adres : Cihangir Mah. Dolum Tesisleri Yolu Semah Sok. No:22
Ambarlı Avcılar / İstanbul / Türkiye
TEL: 08503024312
Whatsapp Sipariş Hattı : (0543)4360560
Müşteri Hizmetleri: [email protected]
Çalışma saatlerimiz
Hafta İçi: 08.00-18.30
Cumartesi: 08.00-13.00
Öğle Tatili: 12.45-13.30

FORİVİA

Sormak, tavsiye etmek ya da bildirmek istediğiniz her şey için bize ulaşın! Ücretsiz kayıt için tıklayınız

Forivia Dış Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Bulvarı Çiçeksuyu Caddesi No:170/B Yeşilpınar / Eyüp / İstanbul
Tel : 0850 532 33 66
Hafta içi 09.00 – 18.00 Cumartesi 10.00 – 18.00 arası çağrı merkezimiz ulaşabilirsiniz.

Özipek Etiket
İstanbul Keresteciler Sitesi M.Akif Cad.Sedir Sok. No : 29 Merter 34010 İstanbul/TURKEY

SERMİLE MATBAA REKLAM BİLİŞİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Mahmutpaşa Cad. Emintaş Kazım Dinçol San. Sit.
No:22, 34010, Topkapı / İSTANBUL

MODELLİFE ( bayan giyim firması ek iş fırsatı sağlıyor bilgi için arayın)
Havaalanı Mah. Mehmet Akif İnan Cd. No:65/A Atışalanı/ Esenler/İSTANBUL
+90 212 936 00 29
[email protected]
Mesai Saatleri :
Hafta İçi 09:00 – 18:30
Cumartesi 09:00 – 12:30

Şirket Adı :  KEMAL DİZAYNIR AJANS MATBAA
DOĞU MAH. LİMON SOK. NO:39 VAROĞLU İŞ MERKEZİ ZEMİN KAT NO:12
ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Şirket Adı : BÜŞRA ETİKET TEKSTİL VE MATBAACILIK
MALTEPE MAH. DAVUTPAŞA CAD. KALE İŞ MERKEZİ NO: 133/190 (MENGERLER MERCEDES KARŞISI)
ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Faberlik Kozmetik LTD ( Bitksel kozmetik firması ek iş imkanı sağlıyor bilgi için arayın

Ofis adresi: Fulya Mah. Büyükdere Cad. Akabe Ticaret Merkezi 1-C. Şişli / İstanbul
Ofis çalışma saatleri: ptesi-cuma – saat 9:00 – 18:00, ctesi. – saat 9:00 – 14:00
Ofis telefon : (+90) 212-212-60-30 / (+90) 212-212-60-31
Depo telefon: (+90) 212-211-60-30 / (+90) 212-211-60-31
Depo GSM telefonu: (+90) 553 710 35 68
WhatsApp: (+90) 553 710 35 24 (mesajlar için).
Ofis E-mail: [email protected]

 • Genel sorular:
  İzin müsaadesi (mevcut değil / menünün herhangi bir bölümü veya kişisel bilgilerde herhangi bir fonksiyon)
  Elektronik ödemeler (hesaba para aktarılmadı, hesap hacimleri, banka kartları ile fatura sorunları)
  TN çalışanları ile ilgili sorular (TN listesinde yok, TN siparişi gerçekleştiremiyorum, teslimat programları)
  Abdunaim Baratov
  Telefon: (+90) 553 796 55 65; [email protected]
  Çalışma saatleri: ptesi-cuma – saat 9:00 – 18:00, ctesi. – saat 9:00 – 14:00

Evlere İş Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Evlere iş veren yerler ve telefon numaraları 2019 güncel bir şekilde bu yazımızda yer alacaktır. Bu yazı içerisinde evlere iş veren firmaları ve telefon numaraları yorum şeklinde sizlerle paylaşacağız. Evlere ek iş veren firmaların telefon ve iş yerlerine ulaşmak kolay değildir, evde ek iş veren firmalar telefonlarını ve adreslerini internet üzerinden paylaşmıyor. Çünkü paylaştıkları zaman telefon numaralarını sürekli arıyorlar ve kendi işlerini bile yapmakta zorluk çekiyorlar.

Evlere ek iş veren firmalar ek iş ilanlarını ilan siteleri aracılığıyla yapıyor ya da yorum yapan kişilere ulaşıyorlar ve ek işi veriyorlar. Sizlere e-posta adresi ile ulaşıp, tekliflerini sunuyorlar ve sizlerde evden ek iş yapıyorsunuz.

Evlere İş Veren Yerler ve Telefon Numaraları

Evden ek iş yaparak evini geçindiren, evine ek gelir sağlayan ev hanımı, öğrenci ve evlerinde sürekli iş yapan kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Evinizden iş yerine gitmeden rahat bir şekilde iş yapabilir ve paranızı kazanabilirsiniz. Ek işi yaparken hem çok yorulmazsınız hemde ev işlerinizi de yapabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmaların sayısı da artıyor, firmalar evlere ek iş vererek hem işlerini takip ediyorlar hemde daha hesaplı iş gücü sağlıyorlar. Çünkü ek bir masrafa girmeden işlerini kişiler yapıyor. Daha önce evlerde yapabileceğiniz ek işlerle ilgili bilgiler verdik. Örneğin evde anahtarlık işiyaparak para kazanma, bu iş oldukça kolay ve kazançlıdır. Evlere ek iş veren yerler ve telefon numaraları hakkında yazdığımız bu yazıyı takip ederseniz, hiç sıkıntı çekmezsiniz ve evde kolaylıkla iş yapabileceğiniz firmaları bulabilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evler paketleme işi veren firmaların telefon numarası ve adreslerini paylaşmadıklarını söyledik, bu gibi ek iş veren firmalar işleri ilan siteleri ve paraysa.com sitesi aracılığıyla veriyor. aşağıda bulunan yorum kutusundan hangi ilde yaşadığınızı ve e-posta adresinizi yazınız ve ilgili firmalar sizinle e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceklerdir. Bu sayede evlere ek iş veren firmalar sizlerle çabuk iletişime geçip, sizlere yapabileceğiniz ek işleri verecektir. Böylelikle sizde evde ek iş yaparak para kazanmanın keyfine varacaksınız.

Şirket Adı : TÜRKOM ETİKET
İNÖNÜ MAHALLESİ, ŞEHZADEBAŞI CADDESİ (ESKİ EVREN) OLUTÜRK APT. NO:113 / A
ATAŞEHİR / İSTANBUL

Şirket Adı : BERKOY BARKOD ETİKET VE OTOMASYON SİSTEMLERİ
TUGAY YOLU ZUHAL CADDESİ NO: 36 D/4
MALTEPE / İSTANBUL

Şirket Adı : MG ETİKET VE BARKOD SANAYİİ
KERESTECİLER SİTESİ MEHMET AKİF ERSOY CADDESİ BOZKIR İŞ MERKEZİ NO: 15/8 MERTER
GÜNGÖREN / İSTANBUL

Şirket Adı : ASTEMİ ETİKET
YILANLI AYAZMA YOLU NO6 D23 KARINCA İŞ MERKEZİ ZEYTİNBURNU
ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Şirket Adı : BEYAZ ETİKET TEKSTİL VE AKSESUAR
EVREN MAH. GÜLBAHAR CAD. MURATKATKARAYAZI SOKAK NO/40 GÜNEŞLİ 7İST
BAĞCILAR / İSTANBUL

Kullanıcı Oyları
Oy Verirmisiniz ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: Content is protected !!