Simit Sarayı Bayilik Şartları 2019

Simit Sarayı Bayilik Şartları 2019
Sponsor Reklamlar

Franchise sayısı:123
Hedeflenen franchise:135
Hedeflenen iller: Tüm Türkiye
25 bin dolar. Ciro üzerinden aylık yüzde 3 royalty alınıyor.

Simit Sarayı Bayilik Alma

Simit Sarayları, lezzet dünyasına sunduğu tüm ürünleri ve geleneksel yiyeceğimiz olan simidi, sizin bulunmaktan keyif duyacağınız mekanlarda sunar. Seçtiğimiz mekanlar, eşiniz, dostunuz ve ailenizle gelip hoş sohbetler edebileceğiniz, aynı zamanda neşeli, güvenli ve güzel bir ortamda uygun fiyatlarla yemek yeme keyfini yaşayabileceğiniz yerlerdir.

Simit Sarayları’nı diğerlerinden ayıran özellik, lezzeti senelerdir damaklardan gitmeyen simit geleneğini aslına en uygun haliyle sürdürmesidir.

Sponsor Reklamlar

Simit Sarayı Bayilik Fiyatı

Amacımız, geleneksel olarak küçük simit fırınlarında sabahları üretilen simidin tadını sevenlerine yeniden sunabilmektir. Müşterilerimizin gözü önünde pişirilen simitler, günün her saatinde taze ve sıcak olarak müşterilere sunulur.

Simit Sarayları, doyuruculuğu ile akıllarda kalan simidi, yüksek kalite standartlarıyla ve en uygun fiyatlarla sunar. Ürünlerin fiyatları arasındaki farkın çok az ve her ürünün herkesin rahatça satın alabileceği fiyatta olmasına da özellikle dikkat edilir.

Sponsor Reklamlar

ÖNEMLİ BİLGİ: En yüksek faiz veren banka 2019

Simit Sarayı, ilk şubesini 2001 yılında Mecidiyeköy’de açtı. Kendi hedefleri doğrultusunda gelişen bir anlayış içerisinde şubelerine yenilerini eklemeye de devam etmektedir. 2009 yılında Türkiye’nin en büyük fast food zincirine sahip olma, Simit Sarayları’nın yakın gelecekteki hedeflerinden bir tanesidir.

Simit Sarayı Bayilik Başvurusu

Simit Sarayları, benzerleri arasında kısa sürede ön plana çıkmayı başarmıştır. Kaliteli ürün, hızlı servis, temizlik, ekonomik fiyatlar, müşteriye saygı ve lezzet konusundaki titizliği sayesinde her geçen gün daha profesyonel bir anlayışla yoluna devam etmektedir.

Simiti, diğer benzer fast food ürünler gibi geçici bir ürün olmaktan kurtarıp, ata yadigarı bir gelenekle uzun ömürlü kılmanın heyecanını yaşamaktayız.

Simit Sarayı Bayiliği Nasıl Alınır

Simit Sarayı Bayiliği Nasıl Alınır
Simit Sarayı Bayiliği Nasıl Alınır

Simit Sarayları’nın uzun vadedeki hedefi kurduğu zinciri yurtdışına taşıyıp simit geleneğini dünyaya tanıtmaktır. Bu hedef doğrultusunda piyasada bulunan en kaliteli malzemeler ve özenle geliştirilmiş formüller kullanarak ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Simit ve çayı yüksek bir kalite anlayışı içerisinde hazırlayarak, kendi kültürümüze has bu ikiliyi ikramın yeni adı olarak sunmaktayız.

Simit Sarayları, ürün yelpazesine yeni tadlar ekleyerek ve çalışma anlayışından taviz vermeyerek geleneksel yiyeceğimiz olan simiti insanlara tekrar hatırlatmaktadır.

Kullanıcı Oyları
Oy Verirmisiniz ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: Content is protected !!