Google Site Hiti Artırma Programı (Öğrenme & Ölçme)

Google Site Hiti Artırma Programı (Öğrenme & Ölçme)
Sponsor Reklamlar

Başka bir uygulama yapmanıza gerek kalmaksızın websiteniz için istediğiniz hit, site hiti arttırma teknikleriyle  sağlanan trafik neticesinde kısa sürede sıralamada en üst sıralara gelmenize olanak sağlar.

Site Hit Gönderme

Bir bedel ödemeksizin ilk 500 hitten sonra mail adresinize gelecek kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapıp size verilen site hiti arttırma linkini tıkladığınızda sitenize hit yönlendirmeye devam edersiniz. Belli bir süreç sonunda siteniz siteler sıralamasında önlerde yerini alacaktır ve popüler olan websiteniz ile reklamlardan oluşan kazancınızın artacağı gibi alan adınızın da değeri artacak dolayısıyla oldukça iyi bir dönüşüm sağlayacaktır.

Ücretsiz Site Hit Gönderme

Bütün bunlar websitenizin hitsaati editörleri tarafından incelenip yapılması gereken düzenlemeler size bildirilip gerekli olumsuzluklar varise giderildikten sonra gerçekleşecektir.  Hitsaatinin önemli özelliklerinden birisi sitenize her gün farklı IP adreslerinden sınırsız sayıda ziyaretçi yollaması ve  site hiti arttırma neticesinde siteniz ilgili aramalarda ilk sıraya çıkar dolayısıyla hitiniz yükselmiş olur.

Sponsor Reklamlar

Google Site Hiti Artırma Programı
Google Site Hiti Artırma Programı

Kısa sürede üye olabileceğiniz Hitsaati sisteminde hem kendi üyeliğinizden hem de üye olmasını sağlayacağınız diğer kişi ve siteler sayesinde bedava hit kazanabileceğiniz gibi günlük düzenli kullanımda iyi bir dönüşüm de sağlayabileceksiniz.

Hitsaati üyeliğiniz gerçekleştiğinde ortaklık sistemi ile kendinize özel referans linki ve banner kodlarınız olacak. Bu bannerlardan birini web sitenize eklediğinizde sitenize gelen ziyaretçilere referans olmuşsunuz demektir ve katlanarak artacak hit sayısı sağlayacaksınızdır.
Hitsaati ‘in de tüm hit istatistiklerinizi, hangi referansla geldiğine kadar, üye panelinden takip edebileceğiniz gibi haftalık olarak mail adresinize de iletileceğinden, hit kazanmanızı engelleyen site ya da siteler varsa bunu bildirebilir ve engellenmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bedava Hit Programı

Sitenizi verimli hale getirecek konularda bilgiler ve ipuçları da veren, otuz dokuz adet arama motoruna bedelsiz olarak kayıt yapabilmenizi sağlayan sitenizin tanıtımı için en önemli adımlarından olan bu site hiti arttırma referansını kaçırmamalısınız.

Kullanıcı Oyları
Oy Verirmisiniz ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: Content is protected !!