2019 Yılı Faizi En Düşük İhtiyaç Kredisi

2019 Yılı Faizi En Düşük İhtiyaç Kredisi
Sponsor Reklamlar

En düşük faizli konut kredisi veren bankalar arasında, Garanti Bankası, Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası, ING Bank gibi bankalar bulunmaktadır. Tabi bu bankalar arasında, konut kredisi hesaplama ve sorgulaması yaparken, dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sadece bankanın kredi faiz oranı değil, dosya masrafı olup olmadığı, ertleme imkanı, kredi kullandırma sigorta masrafları gibi hususlara da dikkat etmek gerekmektedir. Şimdi sizlere 2019 yılında verilmekte olan en düşük faizli ihtiyaç kredilerinden bahsedeceğiz.

Enpara; Kredi faiz oranı 1,40 olup, 10 bin lira tutarında 24 ay vadeli kredi çekmeniz durumunda aylık ödemeniz gereken tutar 510 liradır.

İşbankası; İşbankası tüm ihtiyaçlarınız için uygun vade ve faiz oranları ile krediler vermeye devam ediyor. İş bankasından alacağınız 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için 24 ay vadeli aylık 511 TL. ödemeniz gerekiyor.

Sponsor Reklamlar

Denizbank; Denizbank’ tan alacağınız düşük faiz oranı olan ihtiyaç kredisi ile 10 bin lira kredi için 24 ay vadeli olarak aylık 512 TL. Ödemeniz gerekmektedir.

Garanti bankası; Garanti bankasından alacağınız, 24 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi için aylık 515. Tl. ödemeniz gerekiyor.

Sponsor Reklamlar

Ziraat Bankası; Ziraat Bankası 2019 yılı için ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine en uygun vade ve faiz seçenekleri ile ihtiyaç kredileri veriyor. Banka 10 bin lira ihtiyaç kredisi için % 1,34 oranında faiz talep ederken aylık ödemeniz gereken tutar ise; 508 TL.

Yapı Kredi Bankası; Yapı kredi bankası da diğer bankalar gibi 2019 yılında müşterilerine en düşük faizli kredileri vermeyi amaçlıyor. Bu kapsamda banka, 2019 yılı ihtiyaç kredisini faiz oranı 1,49 olup, 24 ay süre ile kredi çektiğinizde aylık 518 TL. Civarında bir tutar ödemeniz gerekiyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi, ihtiyaç kredisi çekmeden önce en düşük faiz oranlarını tespit etmek önemli olduğu kadar, bankaların sunmuş olduğu diğer avantajları da incelemenizde yarar var. En uygun vade olanağı, 2 veya 3 ay erteleme avantajı, dosya masrafsız olması, sigorta masraflarının düşük olması da, en düşük faizli kredinin tespitinde önemli noktalardır. Sizde en düşük faizli ihtiyaç kredilerine internet üzerinden başvuruda bulunabilir, uygun vade koşulları ile internetten kredi başvurusu avantajlarından faydalabilirsiniz.

Kullanıcı Oyları
Oy Verirmisiniz ?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın

error: Content is protected !!